Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Newsy

 1. Gdzie oglądać mecze 5. kolejki Ligi Mistrzów? Transmisja na żywo w tv oraz w internecieGdzie oglądać mecze 5. kolejki Ligi Mistrzów? Transmisja na żywo w tv oraz w internecie

  Mówiąc o konkretach związanych z transmisją na żywo wybranych spotkań 5. kolejki Ligi Mistrzów, naszym obowiązkiem stanie się przede wszystkim wyróżnienie kilku opcji.

  9810
 2. Kto najbliżej awansu do Ekstraklasy? Podsumowanie I ligi.Kto najbliżej awansu do Ekstraklasy? Podsumowanie I ligi.

  W Fortunie I Lidze rozegrano już 13 kolejek. Jak na razie sytuacja wygląda jak w prawdziwym kasynie. Gra w book of ra za darmo to przy tym bułka z masłem. Dobrze w sezon weszła Arka i ŁKS ale na długo formy nie utrzymywały. Czy możemy po tylu meczach mówić już o faworytach? Wydaje się, że tak. Ponadto warto dodać, że tabela nie jest tak płaska, jak w poprzednich sezonach, co daje większy obraz na siły poszczególnych drużyn.

  9810
 3. Mecze piłkarskie w dniach 27-29.11. Gdzie oglądać na żywo w tv oraz w internecie?Mecze piłkarskie w dniach 27-29.11. Gdzie oglądać na żywo w tv oraz w internecie?

  W kontekście możliwości transmisji na żywo z wybranych meczów na zbliżający się weekend, mamy sposobność, by powiedzieć i kilku spotkaniach.

  9810
 4. Gdzie oglądać najciekawsze mecze 4. kolejki Ligi Mistrzów? Transmisja na żywo w tv oraz w internecieGdzie oglądać najciekawsze mecze 4. kolejki Ligi Mistrzów? Transmisja na żywo w tv oraz w internecie

  Mówiąc o konkretach związanych z meczami 4. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów, powinniśmy zahaczyć przede wszystkim o ofertę transmisji na żywo.

  9810
 5. Kogo jeszcze powinien przetestować Jerzy Brzęczek? PodpowiadamyKogo jeszcze powinien przetestować Jerzy Brzęczek? Podpowiadamy

  Mistrzostwa Europy już za kilka miesięcy. Coraz więcej emocji zaczynają więc wzbudzać powołania. Czy skład Polski jest już praktycznie znany, a może trzeba spodziewać się jeszcze licznych zmian? Kto może zostać powołany w tzw. trybie last minute?

  9810
 6. Gdzie oglądać pojedynek Polska - Holandia? Transmisja na żywo w internecie oraz w tvGdzie oglądać pojedynek Polska - Holandia? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

  Koncentrując się na tym, gdzie oglądać spotkanie Polska - Holandia pojawi się sporo szczęścia.

  9810
 7. Kiedy i gdzie oglądać najciekawsze mecze najbliższego weekendu? Transmisja na żywo w tv oraz w internecieKiedy i gdzie oglądać najciekawsze mecze najbliższego weekendu? Transmisja na żywo w tv oraz w internecie

  W tym artykule postaramy się przedstawić wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące transmisji na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 20-22.11.

  9810
 8. Belgia - AngliaTyp bukmacherski: Belgia - Anglia

  Konkretne kursy bukmacherskie prezentują się naprawdę atrakcyjnie, jeśli chodzi o spotkanie Belgia - Anglia. W tej chwili lekką przewagę mają gospodarze, aczkolwiek współczynnik 2.35, nie wskazują na duże wskazanie.

  77421
 9. Włochy - PolskaTyp bukmacherski: Włochy - Polska

  W kontekście spotkania Włochy - Polska, naszym obowiązkiem stanie się zahaczenie o kwestię bukmacherską. Na ten moment faworytami są gospodarze, którzy mogą liczyć na kurs na poziomie 1.75.

  120916
 10. Transmisja na żywo ze spotkania Włochy - Polska. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo ze spotkania Włochy - Polska. Gdzie oglądać?

  W kwestii dotyczącej tego, gdzie oglądać mecz Włochy - Polska, naszym obowiązkiem stanie się wspomnienie o kilku możliwościach.

  9810
 11. Szwajcaria - HiszpaniaTyp bukmacherski: Szwajcaria - Hiszpania

  Wyraźnymi faworytami, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie na mecz Szwajcaria - Hiszpania są goście. Prowadzący w swojej grupie piłkarze zostali ocenieni po współczynniku 1.90.

  67622
 12. Niemcy - UkrainaTyp bukmacherski: Niemcy - Ukraina

  Jeśli chodzi o konkretne wskazania bukmacherskie na spotkanie Niemców z Ukraińcami, to raczej niespodzianek nie będzie. Wyraźnymi faworytami są gospodarze, którzy mogą liczyć na kurs 1.32.

  71513
 13. Portugalia - FrancjaTyp bukmacherski: Portugalia - Francja

  Przy okazji spotkania Portugalia - Francja mamy obowiązek, by zacząć od interesujących kursów bukmacherskich. W tej chwili każdy współczynnik jest niezwykle wysoki, a liczba 2.45 wskazuje na wygraną mistrzów Europy.

  75422
 14. Kolejni zawodnicy opuszczą Ekstraklasę? Kto może to zrobić zimą?Kolejni zawodnicy opuszczą Ekstraklasę? Kto może to zrobić zimą?

  Polska piłka stale podwyższa poziom. Wielki żal można mieć o to, że młode talenty tak szybko opuszczają Ekstraklasę. Kto aktualnie znajduje się w centrum zainteresowań rozmaitych klubów z Europy?

  9810
 15. Anglia - IrlandiaTyp bukmacherski: Anglia - Irlandia

  Przy okazji spotkania Anglia - Irlandia bardzo ważne będzie zahaczenie o kwestię kursów bukmacherskich. One gwarantują nam dostęp do naprawdę atrakcyjnych tematów, ponieważ współczynnik 1.37, określający wygraną gospodarzy, jest raczej pewny.

  48111
 16. Irlandia Północna - SłowacjaTyp bukmacherski: Irlandia Północna - Słowacja

  Pochylając się nieco mocniej nad rywalizacją Irlandii Północnej ze Słowacją, naszym obowiązkiem stanie się wspomnienie o konkretnych kursach bukmacherskich. Na ten moment do głosu dochodzą gospodarze, ocenieni po liczbie 2.55.

  43612
 17. Niemcy - CzechyTyp bukmacherski: Niemcy - Czechy

  Mówiąc nieco szerzej o spotkaniu Niemców z Czechami, naszym obowiązkiem jest zahaczenie przede wszystkim o konkretne kursy bukmacherskie. W nich dominuje przewaga gospodarzy, którzy mogą liczyć na współczynnik 1.35.

  41011
 18. Holandia - HiszpaniaTyp bukmacherski: Holandia - Hiszpania

  Konkretne kursy bukmacherskie wydają się stanowić podstawę, jeśli chodzi o spotkanie Holandia - Hiszpania. Na ten moment stosunkowo trudno wskazać na jedną z tych ekip, dlatego też remis po współczynniku 3.10 jest jak najbardziej najlepszą opcją.

  75414
 19. Polska - UkrainaTyp bukmacherski: Polska - Ukraina

  W kontekście rywalizacji Polska - Ukraina, naszym obowiązkiem jest zahaczenie o konkretne kursy bukmacherskie. Tutaj lekką przewagę mają piłkarze gospodarzy, których słusznie oceniono po liczbie 2.40.

  79317
 20. Gdzie na żywo oglądać mecz Polska - Ukraina? Transmisja w internecie oraz tvGdzie na żywo oglądać mecz Polska - Ukraina? Transmisja w internecie oraz tv

  Transmisja na żywo ze spotkania Polska - Ukraina zapowiada się stosunkowo dobrze. Na ten moment mamy bowiem pewność obecności czterech opcji.

  9810

123456127128129Ostatnia

Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK