Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Boks transmisje na żywo i online

Transmisje online z walk bokserskich to bardzo popularne relacje na żywo, które można oglądać w telewizji i Internecie. Praktycznie w każdy weekend odbywają się bardzo ciekawe gale bokserskie w Polsce i na całym świecie. Transmisje na żywo z największych widowisk bokserskich można oglądać live na wielu kanałach sportowych.

Gdzie oglądać boks na żywo? Transmisje w tv i internecie

Relacje z wydarzeń bokserskich bardzo często można oglądać na kanałach sportowych z grupy Polsatu. Co ciekawe – dość niedawno powstał kanał telewizyjny poświęcony tylko i wyłącznie walkom bokserskim i mma. Polsat Sport Fight bo o tym kanale mowa każdego dnia prezentuje powtórki z największych gal które odbyły się w ostatnich latach w Polsce, Europie i na świecie.

W weekendy natomiast można oglądać boks na żywo, dzięki transmisjom live. Najbardziej popularne gale w których oglądać można największe gwiazdy światowego i polskiego boksu, relacjonowane są na głównych kanałach Polsatu Sport.

Walki bokserskie na żywo. Transmisje live stream online

Innymi kanałami, na którym od czasu do czasu również można oglądać boks live są stacje TVP Sport i Canal+Sport. Telewizje te okazjonalnie wykupują prawa do największych gal bokserskich z udziałem największych światowych gwiazd.

Najchętniej oglądanymi galami bokserskimi są oczywiście te w których biorą udział takie gwiazdy boksu jak Deontay Wilder, Adam Kownacki, Artur Szpilka, Tomasz Adamek czy Anthony Joshua.

Boks na żywo i transmisje online. Gdzie oglądać live stream
Boks na żywo i transmisje online. Gdzie oglądać live stream?
Sergey Nivens / Shutterstock.com
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK