Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Żużel transmisje na żywo i online

Żużel to bardzo popularna dyscyplina sportowa wśród fanów sportów motorowych. Polskie rozgrywki nazywane Ekstraligą są uważane za najlepszą ligę krajową w speedwayu. Duże zainteresowaniem żużlowymi meczami i wyścigami sprawia, że użytkownicy coraz częściej pytają gdzie oglądać transmisje żużlowe na żywo w tv i live online.

Gdzie oglądać żużel na żywo? Transmisje w tv i internecie

Wydarzeń związanych z żużlem jest bardzo dużo i są one zróżnicowane na rodzaj zawodów – indywidualne i drużynowe. Wśród indywidualnych wyścigów najpopularniejsze są oczywiście światowe Grand Prix, odbywające się przez cały sezon żużlowy. Najlepsi zawodnicy rywalizują w Indywidualnych Mistrzostwach Świata na torach zlokalizowanych na całym świecie.

W Polsce Grand Prix odbywa się trzykrotnie – na Stadionie PGE Narodowy, w Toruniu a także we Wrocławiu. Każdy wyścig to wielkie emocje a kibice z całej Polski bardzo chętnie oglądają na żywo najlepszych żużlowców, do których należą też Polscy zawodnicy. Prawa do transmitowania IMŚ czyli Speedway GP posiada grupa kanałów telewizyjnych Canal+Sport. Wszystkie rywalizacje o Grand Prix można więc oglądać live w internecie i telewizji.

Wyścigi i mecze żużlowe na żywo. Transmisje live stream online

Jak już wspomnieliśmy najlepsza Polska liga żużlowa czyli Ekstraliga to najmocniejsze krajowe rozgrywki na świecie. Najlepsi żużlowcy z całego świata ścigają się w najlepszych polskich zespołach. Mecze PGE Ekstraligi to też bardzo chętnie oglądane transmisje na żywo online i w tv.

W przypadku polskich rozgrywek, prawa do transmisji live w telewizji i online posiadają dwie grupy kanałów sportowych, które dzielą się meczami po połowie. Mowa tutaj o kanałach Eleven Sports i Canal+Sport.

Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK