Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Sporty zimowe transmisje na żywo i online

Transmisje na żywo sportów zimowych to najpopularniejsze relacje sportowe w trakcie okresu od grudnia do lutego. W szczególności skoki narciarskie live są popularnym wyborem wśród fanów sportów zimowych. Za sprawą polskich skoczków narciarskich, bardzo chętnie oglądane są zawody Pucharu Świata, Mistrzostwa Świata jak również Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Gdzie oglądać sporty zimowe na żywo? Transmisje w tv i internecie

Sporty zimowe to duża ilość dyscyplin sportowych i w zależności od sportu, transmisje są podzielone na różne polskie sportowe kanały tv. Telewizja Polska na swoich antenach pokazuje wszystkie konkursy indywidualne i drużynowe w skokach narciarskich. Ponadto na w serwisie sport.tvp.pl, oprócz skoków na żywo można też oglądać live biegi narciarskie i łyżwiarstwo figurowe.

Transmisje na żywo ze sportów zimowych dostępne są również na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Stacje te posiadają prawa do pokazywania zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich, ale nie tylko. Eurosport udostępnia również transmisje z kwalifikacji do konkursów głównych. Eurosport na żywo pokazuje również wiele innych dyscyplin sportowych takich jak narciarstwo alpejskie, biathlon, narciarstwo dowolne, snowboard, biegi narciarskie, curling i wiele innych.

Sporty zimowe na żywo. Transmisje live stream online

Innym kanałem posiadającym na swoich antenach transmisje sportów zimowych jest grupa sportowych stacji Polsatu. Na antenach Polsatu Sport można śledzić transmisje live ze zmagań Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim, short tracku, snowboardzie, narciarstwie dowolnym i biathlonie.

Wyszczególnione kanały na których można oglądać transmisje sportów zimowych, dostępne są w tv i online. Stacje Eurosportu można oglądać na platformie Player a TVP Sport posiada dedykowany serwis sport.tvp.pl na którym udostępniane są wszystkie transmisje na żywo które udostępnia Telewizja Polska.

Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK