Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Gdzie oglądać transmisje sportowe w Internecie? 31.12.2021 11:55

Oglądanie transmisji z wydarzeń sportowych może odbywać się w internecie na wiele różnych sposobów. Istnieje wiele różnych serwisów transmitujących wydarzenia sportowe. Jedne z nich są darmowe, a inne dostępne za opłatą abonamentową. Ważne jest, aby wybierać platformy, które tylko w legalny sposób prowadzą transmisje, W internecie nie jest bowiem łatwo trafić na nielegalne transmisje. Jeżeli zależy ci na tym, aby uczciwie oglądać swoje ulubione dyscypliny sportowe, to dokładne sprawdzaj źródła, z jakich korzystasz.

Gdzie oglądać transmisje sportowe w Internecie? Fot. UNSPLASH

Płatne serwisy streamingowe 

Korzystanie z płatnych usług, oferujących mecze na żywo najczęściej wiąże się z płaceniem comiesięcznego abonamentu. Zaletą jednak takich serwisów jest to, że nie będą nam przeszkadzać natarczywe reklamy, mamy pewność, że oglądamy z legalnego źródła i wiemy, że jest to serwis bezpieczny, z którego nie wypłyną np. nasze dane. Jakość obrazu transmisji na płatnych serwisach często jest znacznie lepsza od tych darmowych. Ceny takich platform wahają się w zależności od tego co oferują. Warto więc sprawdzić, która z nich posiada prawa do największej ilości transmisji i czy nasze ulubione sporty są przez nich transmitowane. 

Platformy płatne najczęściej są prowadzone przez tradycyjnych dostawców telewizyjnych. Znajdziemy więc dedykowane platformy sportowe prowadzone przez Polsat czy CANAL +. Dużą ilość transmisji sportowych oferuje również serwis Viaplay. Często konkretne dyscypliny sportowe posiadają dedykowane platformy. I tak oto UFC posiada ufc fight pass, na której znajdziecie wszystko związane z tą federacją po opłaceniu abonamentu. Tak samo ligi hokejowe oraz tenisowe posiadają swoje platformy streamingowe.

mecze na żywo

Fot. Vasyl Shulga / shutterstock.com

Darmowe platformy streamingowe

W internecie znajduje się wiele stron oferujących za darmo możliwość oglądania wydarzeń sportowych. Ważne jest, aby się upewnić czy dany serwis legalnie pozyskał prawa do transmisji. Korzystanie bowiem z nielegalnych źródeł jest zabronione. Najczęściej kosztem tego, że oglądamy za darmo, jest to, że na stronie będą się nam wyświetlały reklamy.  Nie powinno być to jednak przeszkodą dla większości użytkowników.

Popularnym serwisem, który za darmo transmituje wiele wydarzeń sportowych jest tvp.sport. Korzystając z tego serwisu mamy dostęp do wydarzeń sportowych, do których prawa posiada TVP, Jest to w pełni legalny serwis, jednak trzeba się liczyć z ograniczoną liczbą transmitowanych sportów. Dla fanów piłki nożnej najlepszy będzie serwis Meczyki.pl lub Mecze 24. Za ich pośrednictwem obejrzą większość spotkań z wszystkich lig. 

Streamy u  bukmacherów

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, aby w legalny sposób oglądać sport, jest korzystanie z platform bukmacherów. Wielu z nich posiada bowiem platformy, na których udostępniają transmisje sportowe za darmo. Najczęściej wystarczy w ostatnim czasie postawić jakiś zakład za niewielką kwotę w danym serwisie i automatycznie dostaniemy dostęp do transmisji.
Najlepsze platformy w Polsce prowadzone są przez bukmacherów Fortuna i STS. Posiadają prawa do transmisji wielu dyscyplin, również tych zagranicznych. Ich platformy streamingowe są wygodne w obsłudze i oferują dobrą jakość. Warto więc skorzystać z oferty bukmacherów, ponieważ oferują praktycznie za nic bardzo dobrej jakości transmisje sportowe. 

  1. platformy streamingowe
  2. mecze na żywo
Podobne wpisy
  1. Gdzie oglądać gale KSW?Gdzie oglądać gale KSW?20.05.2022 13:30

    KSW top najpopularniejsza federacja w naszym kraju organizująca gale MMA, w której biorą udzi...

    Więcej
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
kasynos.onlineTypy bukmacherskie Brak danych do wyświetlenia Wszstkie typy bukmacherskie
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK