Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

CLOUT MMA 3 karta walk, zawodnicy - kto zawalczy? 28.12.2023 18:21

Przed nami najnowsza gala mieszanych sztuk walki - CLOUT MMA 3! Zapowiada się wieczór pełen emocji i niespodzianek, gdzie doświadczeni zawodnicy i debiutanci stoczą zacięte pojedynki.

CLOUT MMA 3 karta walk, zawodnicy - kto zawalczy?Fot. Materiały prasowe CLOUT

Od piłki nożnej do MMA: Nietypowe starcie na gali

Wydarzeniem, które przyciąga szczególną uwagę, jest pojedynek między Tomaszem „Gianni” Hajto a Jakubem Wawrzyniakiem. Obaj panowie, znani z boisk piłkarskich, tym razem będą rywalizować w klatce. To starcie pokazuje, jak wielorakie są talenty sportowców i jak nieprzewidywalna może być ścieżka ich kariery.

Denis "Bad Boy" Załęcki – podwójne wyzwanie. To nazwisko również budzi emocje wśród fanów MMA. Załęcki, znany ze swojej nieprzewidywalności i siły, zmierzy się najpierw z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiak, a później, jeśli siły pozwolą, z Natanem Marconiem. W przypadku niedyspozycji Załęckiego, jego miejsce zajmie Denis Labryga.

Spotkanie znanych sportowców w nowej arenie

Interesująco zapowiada się również pojedynek Zbigniewa Bartmana z Błażejem Augustynem. Obaj panowie, do tej pory kojarzeni głównie z gier zespołowych, teraz będą musieli wykazać się indywidualną siłą i taktyką.

Nie można również pominąć starcia Wojciecha „Rekordzisty” Sobierajskiego z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim oraz pojedynku Marianny Schreiber z Moniką Laskowską. Te walki obiecują być pełne emocji.

Dostępność i ceny

Gala CLOUT MMA 3 będzie dostępna w systemie PPV na stronie cloutmma.tv, z cenami biletów zaczynającymi się od 34,99 zł. Dwie pierwsze walki będą transmitowane bezpłatnie na oficjalnym kanale organizacji na YouTube, dając szansę szerszej publiczności na doświadczenie ekscytacji MMA.

Karta walk

Karta walk zapowiada się następująco: 

Tomasz „Gianni” Hajto vs. Jakub Wawrzyniak – K-1, małe rękawice
Marcin „Cesarz” Najman vs. Adrian Cios – MMA
Denis “Bad Boy Załęcki lub Denis Labryga* vs. Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – MMA
Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Patryk „Wielki Bu” Masiak – K-1, małe rękawice
Zbigniew Bartman vs. Błażej Augustyn – MMA
Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Grzegorz „Szuli” Szulakowski – boks, małe rękawice
Marianna Schreiber vs. Monika Laskowska – K-1, małe rękawice
Marcin Siwy vs. Wasyl „Vasyl” Hałycz – Boks, małe rękawice
Mateusz „Mavs” Szczypior i Krystian „Świstak” Bajor vs. Fabian „Banersky” Baner i Alan “Antena” Stępień – 2 na 2, K-1, małe rękawice

Ta gala MMA z pewnością przyciągnie uwagę nie tylko stałych fanów tego sportu, ale również tych, którzy dopiero zaczynają interesować się mieszanką technik i strategii, jaką oferuje MMA.

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK