mls/ MLS
Transmisje 70
reklama platformyfortuna
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
copa-libertadores/ Copa Libertadores
Transmisje 18
pko-bp-ekstraklasa/ PKO BP Ekstraklasa
Transmisje 12
serie-a/ Serie A (Liga Włoska)
Transmisje 11
primera-division/ La Liga Hiszpańska (Primera Division)
Transmisje 10
2-liga/ 2. Liga Polska
Transmisje 9
reklama platformysts
OGLĄDAJ MECZE W STS TV
liga-europejska/ Liga Europejska
Transmisje 3
liga-mistrzow/ Liga Mistrzów
Transmisje 3
bundesliga/ Bundesliga (Liga Niemiecka)
Transmisje 2
eliminacje-mistrzostw-swiata/ Eliminacje Mistrzostw Świata
Transmisje 116
3-liga/ 3. Liga Polska
Transmisje 105
mecz-towarzyski/ Mecz towarzyski
Transmisje 74
reklama platformysuperbet
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
siatkarska-liga-narodow/ Siatkarska Liga Narodów siatkarzy
Transmisje 59
siatkarska-liga-narodow-kobiet/ Siatkarska Liga Narodów Kobiet (siatkarek)
Transmisje 36
french-open/ French Open
Transmisje 32

Typy dnia i typy bukmacherskie

Chojniczanka Chojnice chojniczanka-chojnice - olimpia-elblag Olimpia Elbląg
2-liga 2. Liga Polska sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion Miejski Chojnice (Chojnice)
calendar_month 25.05.2024 14:00
Polonia Bytom polonia-bytom - lech-poznan-ii Lech Poznań II
2-liga 2. Liga Polska sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion Polonii Bytom (Bytom)
calendar_month 25.05.2024 14:00
Sandecja Nowy Sącz sandecja-nowy-sacz - kotwica-kolobrzeg Kotwica Kołobrzeg
2-liga 2. Liga Polska sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion ul. Kusocińskiego (Niepołomice)
calendar_month 25.05.2024 14:00
Hutnik Kraków hutnik-krakow - olimpia-grudziadz Olimpia Grudziądz
2-liga 2. Liga Polska sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion Suche Stawy (Kraków)
calendar_month 25.05.2024 14:00
KKS Kalisz kks-kalisz - skra-czestochowa Skra Częstochowa
2-liga 2. Liga Polska sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion OSRiR (Kalisz)
calendar_month 25.05.2024 14:00
Stomil Olsztyn stomil-olsztyn - radunia-stezyca Radunia Stężyca
2-liga 2. Liga Polska sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion OSiR (Olsztyn)
calendar_month 25.05.2024 14:00
Stal Stalowa Wola stal-stalowa-wola - zaglebie-lubin-2 Zagłębie Lubin 2
2-liga 2. Liga Polska sports_soccer Piłka Nożna
location_on Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej (Stalowa Wola)
calendar_month 25.05.2024 14:00
ŁKS Łódź II lks-lodz-ii - gks-1962-jastrzebie GKS 1962 Jastrzębie
2-liga 2. Liga Polska sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion Miejski (Jastrzębie Zdrój)
calendar_month 25.05.2024 14:00
Wisła Puławy wisla-pulawy - pogon-siedlce Pogoń Siedlce
2-liga 2. Liga Polska sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion MOSiR (Puławy)
calendar_month 25.05.2024 14:00
Legia Warszawa legia-warszawa - zaglebie-lubin Zagłębie Lubin pko-bp-ekstraklasa PKO BP Ekstraklasa sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Warszawa)
calendar_month 25.05.2024 17:30
Typy dnia

1 (1X2)

4.3

Atalanta - Bayer Leverkusen

1 (1X2)

2.17

VfL Bochum - Fortuna Düsseldorf

1 (1X2)

4.50

Cagliari - Fiorentina

Stawka50 PLN
Łączny kurs41.98
Do wygrania: 1847 PLN
Typuj w Fortunie
reklama-platformy-canal-online
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto