euro-2024 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)
Transmisje 18
reklama platformyfortuna
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
liga-konferencji-europy/ Liga Konferencji Europy
Transmisje 26
liga-mistrzow/ Liga Mistrzów
Transmisje 26
liga-europejska/ Liga Europejska
Transmisje 12
mistrzostwa-europy-u-19/ Mistrzostwa Europy U-19
Transmisje 5
mls/ MLS
Transmisje 97
reklama platformysts
OGLĄDAJ MECZE W STS TV
pko-bp-ekstraklasa/ PKO BP Ekstraklasa
Transmisje 9
mecz-towarzyski/ Mecz towarzyski
Transmisje 196
copa-america/ Copa America
Transmisje 23
siatkarska-liga-narodow/ Siatkarska Liga Narodów siatkarzy
Transmisje 17
golf/ Golf
Transmisje 15
turniej-wimbledon/ Turniej Wimbledon
Transmisje 14
reklama platformysuperbet
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
grand-prix-austrii/ Grand Prix Austrii
Transmisje 11
grand-prix-hiszpanii/ Grand Prix Hiszpanii
Transmisje 11
2-ekstraliga-zuzlowa/ 2 Ekstraliga żużlowa
Transmisje 10
1-liga/ 1. Liga Polska
Transmisje 9
reklama-megogo
reklama-megogo
reklama-pilot

Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) – gdzie oglądać? Transmisje tv i online, mecze na żywo i za darmo

W ramach naszego przewodnika po Euro 2024 przybliżamy opcje transmisji tv oraz online. Omawiamy, jakie kanały oferują dostęp do meczów na żywo, a także gdzie dostępne są bezpłatne streamy tego prestiżowego turnieju piłkarskiego.

Kiedy i gdzie Euro 2024? Kto skomentuje mecze?

Turniej Euro 2024 odbędzie się od 14 czerwca do 14 lipca. Niemcy, jako gospodarze, zapewnią arenę zmagań na 10 stadionach w miastach takich jak Berlin, Monachium, Dortmund, Gelsenkirchen, Stuttgart, Hamburg, Düsseldorf, Kolonia, Lipsk oraz Frankfurt nad Menem. Komentowanie meczów powierzone zostanie znanym głosom, takim jak Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski, Mateusz Borek, Robert Podoliński, Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow, Maciej Iwański, Radosław Gilewicz, Sławomir Kwiatkowski, Marek Wasiluk, Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn, Mateusz Święcicki oraz Wojciech Kowalewski. Obrońcą tytułu jest reprezentacja Włoch, a w turnieju weźmie udział 24 drużyny, które zostaną podzielone na sześć grup.Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc awansują do fazy pucharowej.

Gdzie oglądać Euro 2024?

Euro 2024 można oglądać na żywo w telewizji na kanałach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport oraz online na platformach Pilot WP i Canal+online, a za darmo na sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Euro 2024 transmisje w Pilot WP

Transmisje Euro 2024 są dostępne w Pilot WP, gdzie po zarejestrowaniu konta i wykupieniu odpowiedniego pakietu, mecze na kanałach TVP 1 i TVP 2 są łatwo dostępne. Najpopularniejszym wyborem jest pakiet "Starter Plus", który oferowany jest w dwóch opcjach:

  • Płatność odnawialna od 19,99 zł / 30 dni
  • Płatność jednorazowa od 20,83 zł za 30 dni

Mecze Euro 2024 na żywo w Pilot WP można oglądać poprzez stronę internetową (na komputerze) oraz aplikację (smartfony i tablety - Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia - Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Oglądaj Euro 2024 online
Pakiet Starter Plus za 19,99 zł / miesiąc!

Euro 2024 transmisje w Canal+online

Aby śledzić mecze Euro 2024 na żywo w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, oferowanego w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni przez pierwsze trzy miesiące. W skład tego pakietu wchodzą nie tylko kanały grupy telewizyjnej Canal+, ale również inne stacje, w tym TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport, na których transmitowane będą spotkania. Dzięki możliwości oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie dostęp do meczów może być współdzielony z bliską osobą. Transmisje dostępne są zarówno przez stronę internetową, jak i w aplikacji dostępnej na różne urządzenia.

Oglądaj Euro 2024 online
Pakiet Canal+ z TVP Sport za 39 zł / miesiąc!

Euro 2024 transmisje w Megogo

Transmisje ze spotkań Euro 2024 można też oglądać w serwisie streamingowym Megogo. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto i wykupić pakiet Startowy. W tym pakiecie dostępnych jest wiele stacji telewizyjnych w tym m.in. TVP 1 i TVP 2, na których można będzie oglądać mecze Euro 2024. Cena za 30 dniowy dostęp do pakietu wynosi 9,99 zł. Możliwość oglądania meczów jest zróżnicowana — dostępne są zarówno aplikacje mobilne na Androida i iOS, jak i strona internetowa na komputery, a także smart TV, co umożliwia wygodne śledzenie rozgrywek niezależnie od miejsca i sposobu dostępu.

Oglądaj Euro 2024 online
Pakiet Optymalny za 34,99 zł / miesiąc!

Euro 2024 transmisje za darmo

Mecze Euro 2024 można oglądać bezpłatnie online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Strona umożliwia oglądanie na komputerze, natomiast aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne takie jak smartfony i tablety (Android, iOS) oraz na smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Euro 2024 transmisje tv

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, czyli Euro 2024, będą transmitowane na żywo w telewizji na kanałach TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Te kanały są dostępne zarówno w naziemnej telewizji cyfrowej, jak i u wielu operatorów telewizji kablowej oraz na platformach satelitarnych. Aby sprawdzić dostępność tych kanałów u konkretnego dostawcy usług, zalecane jest skontaktowanie się z jego obsługą techniczną lub sprawdzenie oferty pakietów.

Typy dnia

1 (1X2)

3.7

Słowacja - Ukraina

2 (1X2)

2.15

Polska - Austria

2 (1X2)

2.30

Holandia - Francja

Stawka50 PLN
Łączny kurs45.91
Do wygrania: 2020 PLN
Typuj w Fortunie
reklama-pilot
Canal+online
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto