Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Wybór bukmachera - gdzie warto obstawiać zakłady sportowe? 22.05.2020 11:29

Każdy, kto typuje wyniki jakichkolwiek rozgrywek sportowych, z pewnością przynajmniej raz porównał usługi bukmacherów online, z usługami bukmacherów naziemnych. To, z czyich usług wolimy korzystać, jest naszą indywidualną decyzją. Wiele osób preferuje ich zdaniem bardziej komfortowe rozgrywki w sieci.

Wybór bukmachera - gdzie warto obstawiać zakłady sportowe?Fot. shutterstock.com

Przed wyborem konkretnego usługodawcy warto sprawdzić oferty bukmacherów świadczących usługi online. Ponieważ konkurencja wśród legalnych firm jest zacięta, poszczególni bukmacherzy starają się cały czas udoskonalać swoje usługi. Dzięki temu klienci mogą liczyć na coraz lepszą i ciekawszą ofertę.

Legalny bukmacher online

Wybierając internetowych bukmacherów, z których usług będziemy korzystać, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim należy sprawdzić, czy dany bukmacher znajduje się na liście legalnych bukmacherów. Jeśli nie, to korzystając z usług działającej nielegalnie firmy, narażamy się na problemy z prawem. Przykładem legalnego bukmachera są Polskie Zakłady Bukmacherskie, czyli PZBuk. Oczywiście jest to tylko jedna z wielu firm, spośród których możemy wybierać, chcąc obstawiać zakłady.

Oferta bonusowa

Przed zarejestrowaniem się na konkretnej stronie, poczytajmy, jakie bonusy jesteśmy w stanie uzyskać u danego bukmachera. Zazwyczaj warto kierować się zasadą “im więcej, tym lepiej.” Wyjątkiem mogą być sytuacje, w których otrzymanie bonusów wiąże się z koniecznością zainwestowania ogromnej ilości gotówki lub też wymaga od nas spełnienia trudnych warunków obrotu w bardzo krótkim czasie. W takiej sytuacji, może się bowiem okazać, że i tak nie uda nam się otrzymać spodziewanych bonusów.

Zapoznając się z ofertą bonusową, zwróćmy szczególną uwagę na tzw. “bonusy na start” lub też “bonusy powitalne.” Istnieją firmy, które oferują bonus za samo założenie nowego konta. Oprócz tego, możemy spotkać się m.in. z bonusem od depozytu, freebetami, czy też bonusami do zakładów bez ryzyka. Kiedy porównamy różne oferty, np. wspomagając się rankingami dostępnymi w internecie, powinniśmy bez problemu móc wybrać takiego bukmachera, który najbardziej będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.

Na co jeszcze zwracać uwagę?

Kiedy już zapoznamy się z ofertą bonusową, zastanówmy się nad kwestiami praktycznymi. Jakie rodzaje zakładów nas interesują? W obrębie jakich wydarzeń i dyscyplin sportowych zamierzamy się poruszać? Odpowiedź na te pytania również pomoże nam w podjęciu decyzji, jakie firmy będą dla nas najodpowiedniejsze. Przykładowo, Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują m.in. obstawianie zakładów dotyczących piłki nożnej, MMA, koszykówki, rugby, hokeja na lodzie. Oprócz tego, znajdziemy również bukmacherów, którzy umożliwiają np. typowanie wyników rozgrywek e-sportowych. Poza ofertą (która jest niezwykle istotna), należy również zwrócić uwagę na wysokość kursów. Decyduje ona bowiem bezpośrednio o wysokości wygranych.

Na koniec warto również zwrócić uwagę na łatwość i szybkość dokonywania depozytu. Różnego rodzaju transakcje online są bowiem niezbędnym elementem wirtualnych rozgrywek, obstawiania zakładów i przelewania wygranych na swoje prywatne konto. Wybierzmy takiego bukmachera, który ma w swojej ofercie wygodne dla nas metody płatności.

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
Typy bukmacherskie
 1. Union Berlin
  Union Berlin
  Bayern Monachium
  Bayern Monachium
  vs
  NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)niedziela, 17.05.2020 18:00
  Sprawdź analizę i typy na mecz
 2. Hoffenheim
  Hoffenheim
  Hertha Berlin
  Hertha Berlin
  vs
  NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)sobota, 16.05.2020 15:30
  Sprawdź analizę i typy na mecz
 3. Wojtek Gola
  Wojtek Gola
  Marcin Krasucki RAFONIX
  Marcin Krasucki RAFONIX
  vs
  PolskaFAME MMA PPV TVsobota, 28.03.2020 20:00
  Sprawdź analizę i typy na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK