Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

FAME MMA 19 wyniki walk 03.09.2023 12:31

Zarówno kibice, jak i zawodnicy, z niecierpliwością oczekiwali wyników walk, które miały miejsce podczas gali FAME MMA 19. Czy wszystkie starcia spełniły oczekiwania? A kto zasłużył na miano najlepszego zawodnika wieczoru? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym artykule.

FAME MMA 19 wyniki walkFot. Materiał prasowy Fame

W MMA, jedna walka może zmienić wszystko. Arkadiusz Tańcula, który zdecydowanie pokonał Amadeusza "Ferrariego" Roślika, pokazał, że w sporcie nie ma miejsca na półśrodki. Ale co z innymi zawodnikami?

Piotr Tyburski miał szansę na rewanż z Tomaszem Gromadzkim, ale czy udało mu się odwrócić losy i zdobyć zwycięstwo? To była jedna z walk, które przyciągnęły najwięcej uwagi.

Arkadiusz Tańcula kontra Amadeusz "Ferrari" Roślik

Arkadiusz Tańcula i Amadeusz "Ferrari" Roślik dostarczyli kibicom prawdziwy spektakl. Choć obaj zawodnicy byli dobrze przygotowani, to Tańcula wykazał się większą determinacją i skutecznością, zdobywając tym samym zwycięstwo.

"Ferrari", mimo przegranej, również zasługuje na uznanie. Jego waleczność i zaangażowanie pokazały, że w przyszłości na pewno jeszcze usłyszymy o nim wiele dobrego.

Kim Są Nowe Gwiazdy FAME MMA?

Zwycięstwo Marcina "Xayoo" Majkuta nad Franciszkiem "Franią" Rusieckim było jednym z najbardziej dramatycznych momentów gali. Dzięki swojemu zwycięstwu, "Xayoo" udowodnił, że jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników sceny MMA w Polsce.

Podobnie Paweł "Księżniczka" Tyburski, pokonując Alberto Simao, zrobił kolejny krok w kierunku stania się jednym z najważniejszych zawodników w tej federacji.

Filipek vs Fabijański

Filip "Filipek" Marcinek i Sebastian Fabijański obiecali kibicom walkę pełną emocji i niewiarygodnych momentów. I dostarczyli. Filipek zakończył pojedynek w pierwszej rundzie, pokazując, że jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć.

Co ciekawe, Fabijański po walce okazał się być prawdziwym sportowcem, gratulując swojemu rywalowi i obiecując, że wróci silniejszy.

Fame MMA 19 - Wyniki walk

Arkadiusz Tańcula vs. Amadeusz "Ferrariego" Roślik
Marcin "Xayoo" Majkut vs Franciszek "Franio" Rusiecki
Paweł "Księżniczka" Tyburski vs Alberto Simao 
Filip "Filipek" Marcinek vs Sebastian Fabijański 
Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga 
Jakub Nowaczkiewicz vs Roberta Karaś 
Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Piotr "Tybori" Tyburski
Norbert Daszkiewicz vs. Przemysław Szyszka 
Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Dominika Rybak 
Natan "Bóg Estetyki" Marcoń vs Mariusz "Hejter" Słoński 

Zakończenie FAME MMA 19 to dopiero początek. Pojedynki, które oglądaliśmy, na pewno będą miały wpływ na przyszłe kariery zawodników i układ sił w federacji. Czy Tańcula, "Xayoo" i Filipek potwierdzą swoją dominację w kolejnych walkach? Tego dowiemy się już niebawem. Na razie jednak możemy śmiało stwierdzić, że była to jedna z najbardziej emocjonujących gal w historii FAME MMA.

Podobne wpisy
  1. Jak Legia i Raków spiszą się w europejskich pucharach?Jak Legia i Raków spiszą się w europejskich pucharach?21.09.2023 19:24

    Już w najbliższy czwartek dwóch przedstawicieli Ekstraklasy, czyli Raków Częstochowa, ...

    Więcej
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK