serie-a/ Serie A (Liga Włoska)
Transmisje 41
primera-division/ La Liga Hiszpańska (Primera Division)
Transmisje 40
premier-league/ Premier League (Liga Angielska)
Transmisje 40
ligue-1/ Ligue 1 (Liga Francuska)
Transmisje 36
bundesliga/ Bundesliga (Liga Niemiecka)
Transmisje 36
pko-bp-ekstraklasa/ PKO BP Ekstraklasa
Transmisje 36
2-liga/ 2. Liga Polska
Transmisje 27
liga-europejska/ Liga Europejska
Transmisje 8
liga-mistrzow/ Liga Mistrzów
Transmisje 8
championship/ Championship
Transmisje 64
liga-arabska/ Liga Arabska
Transmisje 45
segunda-division/ Segunda Division
Transmisje 44
eliminacje-mistrzostw-swiata/ Eliminacje Mistrzostw Świata
Transmisje 41
serie-b/ Serie B
Transmisje 40
ligue-4/ Ligue 2
Transmisje 36
reklama-pilot

CLOUT MMA 3 karta walk, zawodnicy - kto zawalczy?

CLOUT MMA 3 karta walk, zawodnicy - kto zawalczy?
Źródło zdjęcia: Materiały prasowe CLOUT

Przed nami najnowsza gala mieszanych sztuk walki - CLOUT MMA 3! Zapowiada się wieczór pełen emocji i niespodzianek, gdzie doświadczeni zawodnicy i debiutanci stoczą zacięte pojedynki.

Od piłki nożnej do MMA: Nietypowe starcie na gali

Wydarzeniem, które przyciąga szczególną uwagę, jest pojedynek między Tomaszem „Gianni” Hajto a Jakubem Wawrzyniakiem. Obaj panowie, znani z boisk piłkarskich, tym razem będą rywalizować w klatce. To starcie pokazuje, jak wielorakie są talenty sportowców i jak nieprzewidywalna może być ścieżka ich kariery.

Denis Bad Boy Załęcki – podwójne wyzwanie. To nazwisko również budzi emocje wśród fanów MMA. Załęcki, znany ze swojej nieprzewidywalności i siły, zmierzy się najpierw z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiak, a później, jeśli siły pozwolą, z Natanem Marconiem. W przypadku niedyspozycji Załęckiego, jego miejsce zajmie Denis Labryga.

Spotkanie znanych sportowców w nowej arenie

Interesująco zapowiada się również pojedynek Zbigniewa Bartmana z Błażejem Augustynem. Obaj panowie, do tej pory kojarzeni głównie z gier zespołowych, teraz będą musieli wykazać się indywidualną siłą i taktyką.

Nie można również pominąć starcia Wojciecha „Rekordzisty” Sobierajskiego z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim oraz pojedynku Marianny Schreiber z Moniką Laskowską. Te walki obiecują być pełne emocji.

Dostępność i ceny

Gala CLOUT MMA 3 będzie dostępna w systemie PPV na stronie cloutmma.tv, z cenami biletów zaczynającymi się od 34,99 zł. Dwie pierwsze walki będą transmitowane bezpłatnie na oficjalnym kanale organizacji na YouTube, dając szansę szerszej publiczności na doświadczenie ekscytacji MMA.

Karta walk

Karta walk zapowiada się następująco: 

Tomasz „Gianni” Hajto vs. Jakub Wawrzyniak – K-1, małe rękawice
Marcin „Cesarz” Najman vs. Adrian Cios – MMA
Denis “Bad Boy Załęcki lub Denis Labryga* vs. Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – MMA
Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Patryk „Wielki Bu” Masiak – K-1, małe rękawice
Zbigniew Bartman vs. Błażej Augustyn – MMA
Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Grzegorz „Szuli” Szulakowski – boks, małe rękawice
Marianna Schreiber vs. Monika Laskowska – K-1, małe rękawice
Marcin Siwy vs. Wasyl „Vasyl” Hałycz – Boks, małe rękawice
Mateusz „Mavs” Szczypior i Krystian „Świstak” Bajor vs. Fabian „Banersky” Baner i Alan “Antena” Stępień – 2 na 2, K-1, małe rękawice

Ta gala MMA z pewnością przyciągnie uwagę nie tylko stałych fanów tego sportu, ale również tych, którzy dopiero zaczynają interesować się mieszanką technik i strategii, jaką oferuje MMA.

Artykuły

Data publikacji: 28.12.2023 18:21

Autor: Nikodem Zagórski

reklama-pilot
Canal+online