Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Serie A (Liga Włoska) Włoska Serie A 2019/2020 2019/2020

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 Lazio Rzym27196258:223663
2 Juventus Turyn27195348:242462
3 Inter Mediolan26168250:212956
4 Atalanta26147570:343649
5 AS Roma26127746:361043
6 AC Milan27108927:32-538
7 Verona26910728:24437
8 Parma261061032:31136
9 Bologna27981035:39-435
10 Sassuolo269710120:114634
11 Cagliari2689941:40133
12 Fiorentina277911108:118-1030
13 Lecce27681335:54-1926
14 Udinese Calcio26681221:38-1726
15 Sampdoria26671325:41-1625
16 Torino24741325:45-2025
17 Genoa27591329:46-1724
18 Brescia25461518:37-1918
19 Spal27451819:44-2517
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Bezpośredni awans do LE
  3. Kwalifikacje do LE
  4. Spadek
Terminarz Włoska Serie A 2019/2020 2019/2020
1 kolejka
24.08.2019 18:00Parma0:1Juventus Turyn
24.08.2019 20:45Fiorentina3:4Napoli
25.08.2019 18:00Udinese Calcio1:0AC Milan
25.08.2019 20:45Sampdoria0:3Lazio Rzym
25.08.2019 20:45AS Roma3:3Genoa
25.08.2019 20:45Verona1:1Bologna
25.08.2019 20:45Torino2:1Sassuolo
25.08.2019 20:45Cagliari0:1Brescia
25.08.2019 21:00Spal2:3Atalanta
26.08.2019 20:45Inter Mediolan4:0Lecce
2 kolejka
30.08.2019 20:45Bologna1:0Spal
31.08.2019 18:00AC Milan1:0Brescia
31.08.2019 20:45Juventus Turyn4:3Napoli
01.09.2019 00:00Lecce0:1Verona
01.09.2019 18:00Lazio Rzym1:1AS Roma
01.09.2019 20:45Atalanta2:3Torino
01.09.2019 20:45Cagliari1:2Inter Mediolan
01.09.2019 20:45Genoa2:1Fiorentina
01.09.2019 20:45Sassuolo4:1Sampdoria
01.09.2019 20:45Udinese Calcio1:3Parma
3 kolejka
14.09.2019 15:00Fiorentina0:0Juventus Turyn
14.09.2019 18:00Napoli2:0Sampdoria
14.09.2019 20:45Inter Mediolan1:0Udinese Calcio
15.09.2019 00:00Verona0:1AC Milan
15.09.2019 12:30Genoa1:2Atalanta
15.09.2019 15:00Brescia0:1Bologna
15.09.2019 15:00Parma1:3Cagliari
15.09.2019 15:00Spal2:1Lazio Rzym
15.09.2019 18:00AS Roma4:2Sassuolo
16.09.2019 20:45Torino1:2Lecce
4 kolejka
20.09.2019 20:45Cagliari3:1Genoa
21.09.2019 00:00Juventus Turyn2:1Verona
21.09.2019 15:00Udinese Calcio0:1Brescia
21.09.2019 20:45AC Milan0:2Inter Mediolan
22.09.2019 12:30Sassuolo3:0Spal
22.09.2019 15:00Bologna1:2AS Roma
22.09.2019 15:00Lecce1:4Napoli
22.09.2019 15:00Sampdoria1:0Torino
22.09.2019 18:00Atalanta2:2Fiorentina
22.09.2019 20:45Lazio Rzym2:0Parma
5 kolejka
24.09.2019 00:00Verona0:0Udinese Calcio
24.09.2019 21:00Brescia1:2Juventus Turyn
25.09.2019 19:00AS Roma0:2Atalanta
25.09.2019 21:00Fiorentina2:1Sampdoria
25.09.2019 21:00Genoa0:0Bologna
25.09.2019 21:00Inter Mediolan1:0Lazio Rzym
25.09.2019 21:00Napoli0:1Cagliari
25.09.2019 21:00Parma1:0Sassuolo
25.09.2019 21:00Spal1:3Lecce
26.09.2019 21:00Torino2:1AC Milan
6 kolejka
28.09.2019 15:00Juventus Turyn2:0Spal
28.09.2019 18:00Sampdoria1:3Inter Mediolan
28.09.2019 20:45Sassuolo1:4Atalanta
29.09.2019 12:30Napoli2:1Brescia
29.09.2019 15:00Lazio Rzym4:0Genoa
29.09.2019 15:00Lecce0:1AS Roma
29.09.2019 15:00Udinese Calcio1:0Bologna
29.09.2019 18:00Cagliari1:1Verona
29.09.2019 20:45AC Milan1:3Fiorentina
30.09.2019 20:45Parma3:2Torino
7 kolejka
04.10.2019 20:45Brescia:Sassuolo
05.10.2019 15:00Spal1:0Parma
05.10.2019 18:00Verona2:0Sampdoria
05.10.2019 20:45Genoa1:2AC Milan
06.10.2019 12:30Fiorentina1:0Udinese Calcio
06.10.2019 15:00AS Roma1:1Cagliari
06.10.2019 15:00Atalanta3:1Lecce
06.10.2019 15:00Bologna2:2Lazio Rzym
06.10.2019 18:00Torino0:0Napoli
06.10.2019 20:45Inter Mediolan1:2Juventus Turyn
18.12.2019 20:45Brescia0:2Sassuolo
8 kolejka
19.10.2019 15:00Lazio Rzym3:3Atalanta
19.10.2019 18:00Napoli2:0Verona
19.10.2019 20:45Juventus Turyn2:1Bologna
20.10.2019 12:30Sassuolo3:4Inter Mediolan
20.10.2019 15:00Cagliari2:0Spal
20.10.2019 15:00Sampdoria0:0AS Roma
20.10.2019 15:00Udinese Calcio1:1Torino
20.10.2019 18:00Parma5:1Genoa
20.10.2019 20:45AC Milan2:2Lecce
21.10.2019 20:45Brescia0:0Fiorentina
9 kolejka
25.10.2019 20:45Verona0:1Sassuolo
26.10.2019 15:00Lecce1:1Juventus Turyn
26.10.2019 18:00Inter Mediolan2:2Parma
26.10.2019 20:45Genoa3:1Brescia
27.10.2019 12:30Bologna2:1Sampdoria
27.10.2019 15:00Atalanta7:1Udinese Calcio
27.10.2019 15:00Spal1:1Napoli
27.10.2019 15:00Torino1:1Cagliari
27.10.2019 18:00AS Roma2:1AC Milan
27.10.2019 20:45Fiorentina1:2Lazio Rzym
10 kolejka
29.10.2019 19:00Parma0:1Verona
29.10.2019 21:00Brescia0:3Inter Mediolan
30.10.2019 19:00Napoli2:2Atalanta
30.10.2019 21:00Cagliari3:2Bologna
30.10.2019 21:00Juventus Turyn2:1Genoa
30.10.2019 21:00Lazio Rzym4:0Torino
30.10.2019 21:00Sampdoria1:1Lecce
30.10.2019 21:00Sassuolo83:77Fiorentina
30.10.2019 21:00Udinese Calcio0:4AS Roma
31.10.2019 21:00AC Milan1:0Spal
11 kolejka
02.11.2019 15:00AS Roma2:1Napoli
02.11.2019 18:00Bologna1:2Inter Mediolan
02.11.2019 20:45Torino0:1Juventus Turyn
03.11.2019 12:30Atalanta0:2Cagliari
03.11.2019 15:00Genoa1:3Udinese Calcio
03.11.2019 15:00Verona2:1Brescia
03.11.2019 15:00Lecce2:2Sassuolo
03.11.2019 18:00Fiorentina2:1Parma
03.11.2019 20:45AC Milan1:2Lazio Rzym
04.11.2019 20:45Spal0:1Sampdoria
12 kolejka
08.11.2019 20:45Sassuolo3:1Bologna
09.11.2019 15:00Brescia:Torino
09.11.2019 18:00Inter Mediolan2:1Verona
09.11.2019 20:45Napoli0:0Genoa
10.11.2019 12:30Cagliari5:2Fiorentina
10.11.2019 15:00Lazio Rzym4:2Lecce
10.11.2019 15:00Sampdoria0:0Atalanta
10.11.2019 15:00Udinese Calcio0:0Spal
10.11.2019 18:00Parma2:0AS Roma
10.11.2019 20:45Juventus Turyn1:0AC Milan
13 kolejka
23.11.2019 15:00Atalanta1:3Juventus Turyn
23.11.2019 18:00AC Milan1:1Napoli
23.11.2019 20:45Torino0:3Inter Mediolan
24.11.2019 12:30Bologna2:2Parma
24.11.2019 15:00AS Roma:Brescia
24.11.2019 15:00Verona1:0Fiorentina
24.11.2019 15:00Sassuolo1:2Lazio Rzym
24.11.2019 18:00Sampdoria2:1Udinese Calcio
25.11.2019 15:00Lecce2:2Cagliari
25.11.2019 20:45Spal1:1Genoa
14 kolejka
30.11.2019 15:00Brescia0:3Atalanta
30.11.2019 18:00Genoa0:1Torino
30.11.2019 20:45Fiorentina0:1Lecce
01.12.2019 12:30Juventus Turyn2:2Sassuolo
01.12.2019 15:00Inter Mediolan2:1Spal
01.12.2019 15:00Lazio Rzym3:0Udinese Calcio
01.12.2019 15:00Parma0:1AC Milan
01.12.2019 18:00Napoli1:2Bologna
01.12.2019 20:45Verona1:3AS Roma
02.12.2019 20:45Cagliari4:3Sampdoria
15 kolejka
06.12.2019 20:45Inter Mediolan0:0AS Roma
07.12.2019 15:00Atalanta3:2Verona
07.12.2019 18:00Udinese Calcio1:1Napoli
07.12.2019 20:45Lazio Rzym3:1Juventus Turyn
08.12.2019 12:30Lecce2:2Genoa
08.12.2019 15:00Sassuolo2:2Cagliari
08.12.2019 15:00Spal0:1Brescia
08.12.2019 15:00Torino2:1Fiorentina
08.12.2019 18:00Sampdoria0:1Parma
08.12.2019 20:45Bologna2:3AC Milan
16 kolejka
14.12.2019 15:00Brescia3:0Lecce
14.12.2019 18:00Napoli1:2Parma
14.12.2019 20:45Genoa0:1Sampdoria
15.12.2019 12:30Verona3:3Torino
15.12.2019 15:00AC Milan0:0Sassuolo
15.12.2019 15:00Bologna2:1Atalanta
15.12.2019 15:00Juventus Turyn3:1Udinese Calcio
15.12.2019 18:00AS Roma3:1Spal
15.12.2019 20:45Fiorentina1:1Inter Mediolan
16.12.2019 20:45Cagliari1:2Lazio Rzym
17 kolejka
18.12.2019 18:55Sampdoria1:2Juventus Turyn
20.12.2019 20:45Fiorentina1:4AS Roma
21.12.2019 15:00Udinese Calcio2:1Cagliari
21.12.2019 18:00Inter Mediolan4:0Genoa
21.12.2019 20:45Torino1:2Spal
22.12.2019 12:30Atalanta5:0AC Milan
22.12.2019 15:00Lecce2:3Bologna
22.12.2019 15:00Parma1:1Brescia
22.12.2019 20:45Sassuolo1:2Napoli
05.02.2020 20:45Lazio Rzym0:0Verona
18 kolejka
05.01.2020 12:30Brescia1:2Lazio Rzym
05.01.2020 15:00Spal0:2Verona
05.01.2020 18:00Genoa2:1Sassuolo
05.01.2020 20:45AS Roma0:2Torino
06.01.2020 12:30Bologna1:1Fiorentina
06.01.2020 15:00AC Milan0:0Sampdoria
06.01.2020 15:00Atalanta5:0Parma
06.01.2020 15:00Juventus Turyn4:0Cagliari
06.01.2020 18:00Lecce0:1Udinese Calcio
06.01.2020 20:45Napoli1:3Inter Mediolan
19 kolejka
11.01.2020 15:00Cagliari0:2AC Milan
11.01.2020 18:00Lazio Rzym1:0Napoli
11.01.2020 20:45Inter Mediolan1:1Atalanta
12.01.2020 12:30Udinese Calcio3:0Sassuolo
12.01.2020 15:00Fiorentina1:0Spal
12.01.2020 15:00Sampdoria5:1Brescia
12.01.2020 15:00Torino1:0Bologna
12.01.2020 18:00Verona2:1Genoa
12.01.2020 20:45AS Roma1:2Juventus Turyn
13.01.2020 20:45Parma2:0Lecce
20 kolejka
18.01.2020 15:00Lazio Rzym3:0Sampdoria
18.01.2020 18:00Sassuolo2:1Torino
18.01.2020 20:45Napoli0:2Fiorentina
19.01.2020 12:30AC Milan3:2Udinese Calcio
19.01.2020 15:00Bologna1:1Verona
19.01.2020 15:00Brescia2:2Cagliari
19.01.2020 15:00Lecce1:1Inter Mediolan
19.01.2020 18:00Genoa1:3AS Roma
19.01.2020 20:45Juventus Turyn2:1Parma
20.01.2020 20:45Atalanta1:2Spal
21 kolejka
24.01.2020 20:45Brescia0:1AC Milan
25.01.2020 15:00Spal1:3Bologna
25.01.2020 18:00Fiorentina0:0Genoa
25.01.2020 20:45Torino0:7Atalanta
26.01.2020 12:30Inter Mediolan1:1Cagliari
26.01.2020 15:00Verona3:0Lecce
26.01.2020 15:00Parma2:0Udinese Calcio
26.01.2020 15:00Sampdoria0:0Sassuolo
26.01.2020 18:00AS Roma1:1Lazio Rzym
26.01.2020 20:45Napoli2:1Juventus Turyn
22 kolejka
01.02.2020 15:00Bologna2:1Brescia
01.02.2020 18:00Cagliari2:2Parma
01.02.2020 20:45Sassuolo4:2AS Roma
02.02.2020 12:30Juventus Turyn3:0Fiorentina
02.02.2020 15:00AC Milan1:1Verona
02.02.2020 15:00Atalanta2:2Genoa
02.02.2020 15:00Lazio Rzym5:1Spal
02.02.2020 18:00Lecce4:0Torino
02.02.2020 20:45Udinese Calcio0:2Inter Mediolan
03.02.2020 20:45Sampdoria2:4Napoli
23 kolejka
07.02.2020 20:45AS Roma2:3Bologna
08.02.2020 15:00Fiorentina1:2Atalanta
08.02.2020 18:00Torino1:3Sampdoria
08.02.2020 20:45Verona2:1Juventus Turyn
09.02.2020 12:30Spal1:2Sassuolo
09.02.2020 15:00Brescia1:1Udinese Calcio
09.02.2020 15:00Genoa1:0Cagliari
09.02.2020 15:00Napoli2:3Lecce
09.02.2020 18:00Parma0:1Lazio Rzym
09.02.2020 20:45Inter Mediolan4:2AC Milan
24 kolejka
15.02.2020 15:00Lecce2:1Spal
15.02.2020 18:00Bologna0:3Genoa
15.02.2020 20:45Atalanta2:1AS Roma
16.02.2020 12:30Udinese Calcio0:0Verona
16.02.2020 15:00Juventus Turyn2:0Brescia
16.02.2020 15:00Sampdoria1:5Fiorentina
16.02.2020 15:00Sassuolo0:1Parma
16.02.2020 18:00Cagliari0:1Napoli
16.02.2020 20:45Lazio Rzym2:1Inter Mediolan
17.02.2020 20:45AC Milan1:0Torino
25 kolejka
21.02.2020 20:45Brescia1:2Napoli
22.02.2020 15:00Bologna1:1Udinese Calcio
22.02.2020 18:00Spal1:2Juventus Turyn
22.02.2020 20:45Fiorentina1:1AC Milan
23.02.2020 12:30Genoa2:3Lazio Rzym
23.02.2020 18:00AS Roma2:1Lecce
26 kolejka
29.02.2020 15:00Lazio Rzym2:0Bologna
29.02.2020 18:00Udinese Calcio0:0Fiorentina
29.02.2020 20:45Napoli2:1Torino
01.03.2020 12:30AC Milan0:0Genoa
01.03.2020 15:00Lecce2:7Atalanta
01.03.2020 15:00Parma0:0Spal
01.03.2020 15:00Sassuolo0:0Brescia
01.03.2020 18:00Cagliari3:4AS Roma
01.03.2020 20:45Juventus Turyn0:0Inter Mediolan
02.03.2020 20:45Sampdoria0:0Verona
27 kolejka
07.03.2020 15:00Genoa0:0Parma
07.03.2020 15:00Torino:Udinese Calcio
07.03.2020 18:00Atalanta0:0Lazio Rzym
07.03.2020 20:45Spal0:0Cagliari
08.03.2020 12:30Fiorentina0:0Brescia
08.03.2020 15:00Verona0:0Napoli
08.03.2020 15:00Inter Mediolan0:0Sassuolo
08.03.2020 18:00Bologna0:0Juventus Turyn
08.03.2020 20:45AS Roma0:0Sampdoria
09.03.2020 20:45Lecce0:0AC Milan
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
Typy bukmacherskie
  1. Union Berlin
    Union Berlin
    Bayern Monachium
    Bayern Monachium
    vs
    NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)niedziela, 17.05.2020 18:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  2. Hoffenheim
    Hoffenheim
    Hertha Berlin
    Hertha Berlin
    vs
    NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)sobota, 16.05.2020 15:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  3. Wojtek Gola
    Wojtek Gola
    Marcin Krasucki RAFONIX
    Marcin Krasucki RAFONIX
    vs
    PolskaFAME MMA PPV TVsobota, 28.03.2020 20:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK