Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

La Liga (Hiszpańska Primera Division) Hiszpańska La Liga 2019/2020 2019/2020

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 FC Barcelona27184563:313258
2 Real Madryt27168349:193056
3 Sevilla FC27148541:291250
4 Getafe CF27146738:241448
5 Real Sociedad27135943:331044
6 Atletico Madryt261011529:21841
7 Villarreal CF261151043:36738
8 Valencia CF25108734:37-338
9 Osasuna26910735:35037
10 Athletic Bilbao27910829:23637
11 Granada CF271051233:37-435
12 Levante UD27941431:40-931
13 Deportivo Alaves27871228:38-1031
14 Betis Sewilla26791036:42-630
15 Real Valladolid276111023:33-1029
16 SD Eibar27771326:39-1328
17 Real Mallorca27741628:44-1625
18 Leganes27591322:38-1624
19 Espanyol Barcelona27581426:44-1823
20 Celta Vigo274111222:36-1423
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Bezpośredni awans do LE
  3. Kwalifikacje do LE
  4. Spadek
Terminarz Hiszpańska La Liga 2019/2020 2019/2020
1 kolejka
16.08.2019 21:00Athletic Bilbao1:0FC Barcelona
17.08.2019 17:00Celta Vigo1:3Real Madryt
17.08.2019 19:00Valencia CF1:1Real Sociedad
17.08.2019 21:00Leganes0:1Osasuna
17.08.2019 21:00Villarreal CF4:4Granada CF
18.08.2019 17:00Deportivo Alaves1:0Levante UD
18.08.2019 19:00Espanyol Barcelona0:2Sevilla FC
18.08.2019 21:00Atletico Madryt1:0Getafe CF
18.08.2019 21:00Betis Sewilla1:2Real Valladolid
19.08.2019 20:00Real Mallorca2:1SD Eibar
2 kolejka
23.08.2019 20:00Granada CF0:1Sevilla FC
23.08.2019 22:00Levante UD2:1Villarreal CF
24.08.2019 17:00Osasuna0:0SD Eibar
24.08.2019 19:00Real Madryt1:1Real Valladolid
24.08.2019 21:00Celta Vigo1:0Valencia CF
24.08.2019 21:00Getafe CF1:1Athletic Bilbao
25.08.2019 17:00Deportivo Alaves0:0Espanyol Barcelona
25.08.2019 17:00Real Mallorca0:1Real Sociedad
25.08.2019 19:00Leganes0:1Atletico Madryt
25.08.2019 21:00FC Barcelona5:2Betis Sewilla
3 kolejka
30.08.2019 20:00Sevilla FC1:1Celta Vigo
30.08.2019 22:00Athletic Bilbao2:0Real Sociedad
31.08.2019 00:00Levante UD2:0Real Valladolid
31.08.2019 17:00Osasuna2:2FC Barcelona
31.08.2019 19:00Getafe CF2:0Deportivo Alaves
31.08.2019 21:00Betis Sewilla2:1Leganes
01.09.2019 17:00Valencia CF2:0Real Mallorca
01.09.2019 19:00Atletico Madryt3:2SD Eibar
01.09.2019 19:00Espanyol Barcelona0:3Granada CF
01.09.2019 21:00Villarreal CF2:2Real Madryt
4 kolejka
13.09.2019 21:00Real Mallorca0:0Athletic Bilbao
14.09.2019 13:00Real Madryt3:2Levante UD
14.09.2019 16:00Leganes0:3Villarreal CF
14.09.2019 18:30Real Sociedad2:0Atletico Madryt
14.09.2019 21:00FC Barcelona5:2Valencia CF
15.09.2019 00:00Real Valladolid1:1Osasuna
15.09.2019 12:00SD Eibar1:2Espanyol Barcelona
15.09.2019 14:00Deportivo Alaves0:1Sevilla FC
15.09.2019 16:00Celta Vigo0:2Granada CF
15.09.2019 21:00Betis Sewilla1:1Getafe CF
5 kolejka
20.09.2019 21:00Osasuna0:0Betis Sewilla
21.09.2019 13:00Villarreal CF2:0Real Valladolid
21.09.2019 16:00Levante UD0:0SD Eibar
21.09.2019 18:30Atletico Madryt0:0Celta Vigo
21.09.2019 21:00Granada CF2:0FC Barcelona
22.09.2019 12:00Getafe CF4:2Real Mallorca
22.09.2019 14:00Espanyol Barcelona1:3Real Sociedad
22.09.2019 16:00Valencia CF1:1Leganes
22.09.2019 18:30Athletic Bilbao2:0Deportivo Alaves
22.09.2019 21:00Sevilla FC0:1Real Madryt
6 kolejka
24.09.2019 19:00Real Valladolid1:1Granada CF
24.09.2019 20:00Betis Sewilla3:1Levante UD
24.09.2019 21:00FC Barcelona2:1Villarreal CF
25.09.2019 19:00Leganes1:1Athletic Bilbao
25.09.2019 19:00Real Mallorca0:2Atletico Madryt
25.09.2019 20:00Valencia CF3:3Getafe CF
25.09.2019 21:00Real Madryt2:0Osasuna
26.09.2019 19:00SD Eibar3:2Sevilla FC
26.09.2019 20:00Celta Vigo1:1Espanyol Barcelona
26.09.2019 21:00Real Sociedad3:0Deportivo Alaves
7 kolejka
27.09.2019 21:00Villarreal CF5:1Betis Sewilla
28.09.2019 13:00Athletic Bilbao0:1Valencia CF
28.09.2019 16:00Getafe CF0:2FC Barcelona
28.09.2019 18:30Granada CF1:0Leganes
28.09.2019 21:00Atletico Madryt0:0Real Madryt
29.09.2019 12:00Espanyol Barcelona0:2Real Valladolid
29.09.2019 14:00SD Eibar2:0Celta Vigo
29.09.2019 16:00Deportivo Alaves2:0Real Mallorca
29.09.2019 18:30Levante UD1:1Osasuna
29.09.2019 21:00Sevilla FC3:2Real Sociedad
8 kolejka
04.10.2019 21:00Betis Sewilla1:1SD Eibar
05.10.2019 13:00Leganes1:1Levante UD
05.10.2019 16:00Real Madryt4:2Granada CF
05.10.2019 18:30Valencia CF2:1Deportivo Alaves
05.10.2019 21:00Osasuna2:1Villarreal CF
06.10.2019 12:00Real Mallorca2:0Espanyol Barcelona
06.10.2019 14:00Celta Vigo1:0Athletic Bilbao
06.10.2019 16:00Real Valladolid0:0Atletico Madryt
06.10.2019 18:30Real Sociedad1:2Getafe CF
06.10.2019 21:00FC Barcelona4:0Sevilla FC
9 kolejka
18.10.2019 21:00Granada CF1:2Osasuna
19.10.2019 13:00SD Eibar0:3FC Barcelona
19.10.2019 16:00Atletico Madryt1:1Valencia CF
19.10.2019 18:30Getafe CF2:0Leganes
19.10.2019 21:00Real Mallorca1:0Real Madryt
20.10.2019 12:00Deportivo Alaves2:0Celta Vigo
20.10.2019 14:00Real Sociedad3:1Betis Sewilla
20.10.2019 16:00Espanyol Barcelona0:1Villarreal CF
20.10.2019 18:30Athletic Bilbao1:1Real Valladolid
20.10.2019 21:00Sevilla FC1:0Levante UD
10 kolejka
25.10.2019 21:00Villarreal CF4:1Deportivo Alaves
26.10.2019 16:00Leganes1:0Real Mallorca
26.10.2019 18:30Real Valladolid2:0SD Eibar
26.10.2019 21:00Atletico Madryt2:0Athletic Bilbao
27.10.2019 12:00Celta Vigo0:1Real Sociedad
27.10.2019 14:00Granada CF1:0Betis Sewilla
27.10.2019 16:00Levante UD0:1Espanyol Barcelona
27.10.2019 18:30Sevilla FC2:0Getafe CF
27.10.2019 21:00Osasuna3:1Valencia CF
18.12.2019 20:00FC Barcelona0:0Real Madryt
11 kolejka
29.10.2019 19:00Deportivo Alaves1:1Atletico Madryt
29.10.2019 21:15FC Barcelona5:1Real Valladolid
30.10.2019 19:00Real Sociedad1:2Levante UD
30.10.2019 19:00Valencia CF1:1Sevilla FC
30.10.2019 20:00Athletic Bilbao3:0Espanyol Barcelona
30.10.2019 21:00Betis Sewilla2:1Celta Vigo
30.10.2019 21:15Real Madryt5:0Leganes
31.10.2019 19:00SD Eibar2:1Villarreal CF
31.10.2019 19:00Real Mallorca2:2Osasuna
31.10.2019 21:15Getafe CF3:1Granada CF
12 kolejka
02.11.2019 13:00Espanyol Barcelona1:2Valencia CF
02.11.2019 16:00Levante UD3:1FC Barcelona
02.11.2019 18:30Sevilla FC1:1Atletico Madryt
02.11.2019 21:00Real Madryt0:0Betis Sewilla
03.11.2019 12:00Real Valladolid3:0Real Mallorca
03.11.2019 14:00Villarreal CF0:0Athletic Bilbao
03.11.2019 16:00Osasuna4:2Deportivo Alaves
03.11.2019 18:30Celta Vigo0:1Getafe CF
03.11.2019 18:30Leganes1:2SD Eibar
03.11.2019 21:00Granada CF1:2Real Sociedad
13 kolejka
08.11.2019 21:00Real Sociedad1:1Leganes
09.11.2019 13:00Deportivo Alaves3:0Real Valladolid
09.11.2019 16:00Valencia CF2:0Granada CF
09.11.2019 18:30SD Eibar0:4Real Madryt
09.11.2019 21:00FC Barcelona4:1Celta Vigo
10.11.2019 12:00Real Mallorca3:1Villarreal CF
10.11.2019 14:00Athletic Bilbao2:1Levante UD
10.11.2019 18:30Atletico Madryt3:1Espanyol Barcelona
10.11.2019 18:30Getafe CF0:0Osasuna
10.11.2019 21:00Betis Sewilla1:2Sevilla FC
14 kolejka
22.11.2019 21:00Levante UD2:1Real Mallorca
23.11.2019 13:00Leganes1:2FC Barcelona
23.11.2019 16:00Betis Sewilla:Valencia CF
23.11.2019 18:30Granada CF2:1Atletico Madryt
23.11.2019 21:00Real Madryt3:1Real Sociedad
24.11.2019 12:00Espanyol Barcelona1:1Getafe CF
24.11.2019 14:00Osasuna1:2Athletic Bilbao
24.11.2019 16:00SD Eibar0:2Deportivo Alaves
24.11.2019 18:30Villarreal CF1:3Celta Vigo
24.11.2019 21:00Real Valladolid0:1Sevilla FC
15 kolejka
29.11.2019 21:00Celta Vigo0:0Real Valladolid
30.11.2019 13:00Deportivo Alaves1:2Real Madryt
30.11.2019 16:00Real Sociedad4:1SD Eibar
30.11.2019 18:30Real Mallorca1:2Betis Sewilla
30.11.2019 21:00Valencia CF1:3Villarreal CF
01.12.2019 12:00Sevilla FC1:0Leganes
01.12.2019 14:00Athletic Bilbao2:0Granada CF
01.12.2019 16:00Espanyol Barcelona2:4Osasuna
01.12.2019 18:30Getafe CF4:0Levante UD
01.12.2019 21:00Atletico Madryt0:1FC Barcelona
16 kolejka
06.12.2019 21:00Villarreal CF0:0Atletico Madryt
07.12.2019 13:00Real Madryt2:0Espanyol Barcelona
07.12.2019 16:00Granada CF3:0Deportivo Alaves
07.12.2019 18:30Levante UD2:4Valencia CF
07.12.2019 21:00FC Barcelona5:2Real Mallorca
08.12.2019 12:00SD Eibar0:1Getafe CF
08.12.2019 14:00Betis Sewilla3:2Athletic Bilbao
08.12.2019 16:00Real Valladolid0:0Real Sociedad
08.12.2019 18:30Leganes3:2Celta Vigo
08.12.2019 21:00Osasuna1:1Sevilla FC
17 kolejka
13.12.2019 21:00Deportivo Alaves1:1Leganes
14.12.2019 13:00Granada CF1:2Levante UD
14.12.2019 16:00Real Sociedad2:2FC Barcelona
14.12.2019 18:30Athletic Bilbao0:0SD Eibar
14.12.2019 21:00Atletico Madryt2:0Osasuna
15.12.2019 12:00Getafe CF2:0Real Valladolid
15.12.2019 14:00Celta Vigo2:2Real Mallorca
15.12.2019 16:00Espanyol Barcelona2:2Betis Sewilla
15.12.2019 18:30Sevilla FC1:2Villarreal CF
15.12.2019 21:00Valencia CF1:1Real Madryt
18 kolejka
20.12.2019 21:00SD Eibar3:0Granada CF
21.12.2019 13:00Real Mallorca0:2Sevilla FC
21.12.2019 16:00FC Barcelona4:1Deportivo Alaves
21.12.2019 18:30Villarreal CF1:0Getafe CF
21.12.2019 21:00Real Valladolid1:1Valencia CF
22.12.2019 12:00Leganes2:0Espanyol Barcelona
22.12.2019 14:00Osasuna3:4Real Sociedad
22.12.2019 16:00Betis Sewilla1:2Atletico Madryt
22.12.2019 18:30Levante UD3:1Celta Vigo
22.12.2019 21:00Real Madryt0:0Athletic Bilbao
19 kolejka
03.01.2020 19:00Real Valladolid2:2Leganes
03.01.2020 21:00Sevilla FC1:1Athletic Bilbao
04.01.2020 13:00Valencia CF1:0SD Eibar
04.01.2020 16:00Getafe CF0:3Real Madryt
04.01.2020 18:30Atletico Madryt2:1Levante UD
04.01.2020 21:00Espanyol Barcelona2:2FC Barcelona
05.01.2020 12:00Granada CF1:0Real Mallorca
05.01.2020 14:00Real Sociedad1:2Villarreal CF
05.01.2020 16:00Deportivo Alaves1:1Betis Sewilla
05.01.2020 21:00Celta Vigo1:1Osasuna
20 kolejka
17.01.2020 21:00Leganes0:3Getafe CF
18.01.2020 13:00Levante UD0:1Deportivo Alaves
18.01.2020 16:00Real Madryt2:1Sevilla FC
18.01.2020 18:30Osasuna0:0Real Valladolid
18.01.2020 21:00SD Eibar2:0Atletico Madryt
19.01.2020 12:00Real Mallorca4:1Valencia CF
19.01.2020 14:00Betis Sewilla3:0Real Sociedad
19.01.2020 16:00Villarreal CF1:2Espanyol Barcelona
19.01.2020 18:30Athletic Bilbao1:1Celta Vigo
19.01.2020 21:00FC Barcelona1:0Granada CF
21 kolejka
24.01.2020 21:00Osasuna2:0Levante UD
25.01.2020 13:00Espanyol Barcelona1:1Athletic Bilbao
25.01.2020 16:00Valencia CF2:0FC Barcelona
25.01.2020 18:30Deportivo Alaves1:2Villarreal CF
25.01.2020 21:00Sevilla FC2:0Granada CF
26.01.2020 12:00Atletico Madryt0:0Leganes
26.01.2020 14:00Celta Vigo0:0SD Eibar
26.01.2020 16:00Getafe CF1:0Betis Sewilla
26.01.2020 18:30Real Sociedad3:0Real Mallorca
26.01.2020 21:00Real Valladolid0:1Real Madryt
22 kolejka
01.02.2020 13:00Granada CF0:4Espanyol Barcelona
01.02.2020 16:00Real Madryt1:0Atletico Madryt
01.02.2020 18:30Real Mallorca0:1Real Valladolid
01.02.2020 21:00Valencia CF1:0Celta Vigo
02.02.2020 12:00Leganes3:1Real Sociedad
02.02.2020 14:00SD Eibar1:1Betis Sewilla
02.02.2020 16:00Athletic Bilbao0:2Getafe CF
02.02.2020 18:30Villarreal CF:Osasuna
02.02.2020 18:30Sevilla FC1:1Deportivo Alaves
02.02.2020 21:00FC Barcelona2:1Levante UD
23 kolejka
07.02.2020 21:00Deportivo Alaves2:1SD Eibar
08.02.2020 13:00Levante UD2:0Leganes
08.02.2020 16:00Getafe CF3:0Valencia CF
08.02.2020 18:30Real Valladolid1:1Villarreal CF
08.02.2020 21:00Atletico Madryt1:1Granada CF
09.02.2020 12:00Espanyol Barcelona1:0Real Mallorca
09.02.2020 14:00Real Sociedad2:1Athletic Bilbao
09.02.2020 16:00Osasuna1:4Real Madryt
09.02.2020 18:30Celta Vigo2:3Sevilla FC
09.02.2020 21:00Betis Sewilla2:3FC Barcelona
24 kolejka
14.02.2020 21:00Valencia CF:Atletico Madryt
15.02.2020 13:00Real Mallorca1:0Deportivo Alaves
15.02.2020 16:00FC Barcelona2:1Getafe CF
15.02.2020 18:30Villarreal CF2:1Levante UD
15.02.2020 21:00Granada CF2:1Real Valladolid
16.02.2020 12:00Sevilla FC2:2Espanyol Barcelona
16.02.2020 14:00Leganes0:0Betis Sewilla
16.02.2020 16:00SD Eibar0:0Real Sociedad
16.02.2020 18:30Athletic Bilbao0:1Osasuna
16.02.2020 21:00Real Madryt2:2Celta Vigo
25 kolejka
21.02.2020 21:00Betis Sewilla3:3Real Mallorca
22.02.2020 13:00Celta Vigo1:0Leganes
22.02.2020 16:00FC Barcelona5:0SD Eibar
22.02.2020 18:30Real Sociedad3:0Valencia CF
22.02.2020 21:00Levante UD1:0Real Madryt
23.02.2020 12:00Osasuna0:3Granada CF
23.02.2020 14:00Deportivo Alaves2:1Athletic Bilbao
23.02.2020 16:00Real Valladolid2:1Espanyol Barcelona
23.02.2020 18:30Getafe CF0:3Sevilla FC
23.02.2020 21:00Atletico Madryt3:1Villarreal CF
26 kolejka
28.02.2020 21:00Real Sociedad1:0Real Valladolid
29.02.2020 13:00SD Eibar3:0Levante UD
29.02.2020 16:00Valencia CF2:1Betis Sewilla
29.02.2020 18:30Leganes1:1Deportivo Alaves
29.02.2020 21:00Granada CF0:0Celta Vigo
01.03.2020 12:00Sevilla FC3:2Osasuna
01.03.2020 14:00Athletic Bilbao1:0Villarreal CF
01.03.2020 16:00Espanyol Barcelona1:1Atletico Madryt
01.03.2020 18:30Real Mallorca0:1Getafe CF
01.03.2020 21:00Real Madryt2:0FC Barcelona
27 kolejka
06.03.2020 21:00Deportivo Alaves1:1Valencia CF
07.03.2020 13:00SD Eibar1:2Real Mallorca
07.03.2020 16:00Atletico Madryt2:2Sevilla FC
07.03.2020 18:30FC Barcelona1:0Real Sociedad
07.03.2020 21:00Getafe CF0:0Celta Vigo
08.03.2020 12:00Osasuna1:0Espanyol Barcelona
08.03.2020 14:00Real Valladolid1:4Athletic Bilbao
08.03.2020 16:00Levante UD1:1Granada CF
08.03.2020 18:30Villarreal CF1:2Leganes
08.03.2020 21:00Betis Sewilla2:1Real Madryt
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
Typy bukmacherskie
  1. Union Berlin
    Union Berlin
    Bayern Monachium
    Bayern Monachium
    vs
    NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)niedziela, 17.05.2020 18:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  2. Hoffenheim
    Hoffenheim
    Hertha Berlin
    Hertha Berlin
    vs
    NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)sobota, 16.05.2020 15:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  3. Wojtek Gola
    Wojtek Gola
    Marcin Krasucki RAFONIX
    Marcin Krasucki RAFONIX
    vs
    PolskaFAME MMA PPV TVsobota, 28.03.2020 20:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK