Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Sprawdź „Bezpiecznik” na Ligi Wirtualne i graj bezpiecznie! 22.04.2020 08:06PolskaPiłka nożna

Spragnieni piłkarskich emocji? Zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały na środę (22.04.2020 r.) bardzo ciekawą promocję dla wszystkich swoich graczy. To tzw. „Bezpiecznik” na Ligi Wirtualne, dzięki któremu można postawić kupon na minimalną kwotę 10 PLN bez jakiegokolwiek ryzyka! Jeżeli kupon okaże się przegrany, to bukmacher przekaże graczowi bonus w wysokości 10 PLN w formie punktów FKP. Zainteresowani? Sprawdźcie szczegóły tej promocji już teraz!

Sprawdź „Bezpiecznik” na Ligi Wirtualne i graj bezpiecznie!Fot. shutterstock.com

Czym jest „Bezpiecznik” na Ligi Wirtualne?

Generalnie zasady promocji, która trwa w dniu 22 kwietnia br. są proste. Udział w niej mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani gracze, którzy postawią kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI z minimum jednym zdarzeniem związanym z wydarzeniami z kategorii Ligi Wirtualne (oznaczenie "SRL" przy nazwie ligi w kategorii piłka nożna). Oferta dotyczy tylko zakładów prematch zawieranych za pośrednictwem strony internetowej bukmachera lub jego aplikacji mobilnej.

 SPORTY WIRTUALNE W FORTUNIE  Sporty Wirtualne  Odbierz bonus 1145 PLN i typuj sporty wirtualne - więcej na www.eFortuna.pl

Zakłady bukmacherskie Fortuna dla każdego użytkownika przygotowały do wykorzystania jeden bonus, niezależnie od liczby puszczonych przez niego kuponów spełniających warunki promocji. Bonusy za przegrane kupony trafią na konta graczy już 23 kwietnia br.

Ligi Wirtualne, czyli nowa opcja w ofercie Fortuny

Niektórzy mogli jeszcze nie słyszeć o Ligach Wirtualnych zakładów bukmacherskich Fortuna, ponieważ jest to nowość w ofercie tego bukmachera. Czym zatem są owe Ligi Wirtualne? To produkt wirtualny, który powstał jako odpowiedź na oczekiwania wielu graczy, którzy w obecnych czasach bez piłki nożnej na najwyższym poziomie (w Europie wszystkie najmocniejsze ligi pauzują) odczuwają jej brak. Ligi Wirtualne stanowią bowiem odzwierciedlenie prawdziwych piłkarskich rozgrywek!

 SPORTY WIRTUALNE W FORTUNIE  Sporty Wirtualne  Odbierz bonus 1145 PLN i typuj sporty wirtualne - więcej na www.eFortuna.pl

Już teraz rozgrywki toczą się w kilku ligach. Są to: liga angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska, rosyjska, grecka i turecka (najwyższe klasy rozgrywkowe we wszystkich wymienionych). Co najważniejsze – przebieg każdego meczu jest generowany przez system na podstawie prawdziwych danych statystycznych drużyn i piłkarzy. Tak, jak „normalnie”, tak i w Ligach Wirtualnych spotkania trwają po 90 minut. Użytkownicy mają możliwość śledzenia wydarzeń każdego meczu.

Jeśli chodzi o możliwość typowania, to można zawierać zakłady prematch i LIVE (w promocji „Bezpiecznik” na Ligi Wirtualne udział biorą tylko zakłady prematch). Oferta na Ligi Wirtualne obejmuje m.im. klasyczne zakłady 1x2, zakłady na wynik, liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów czy przedział bramek.

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
Typy bukmacherskie
 1. Union Berlin
  Union Berlin
  Bayern Monachium
  Bayern Monachium
  vs
  NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)niedziela, 17.05.2020 18:00
  Sprawdź analizę i typy na mecz
 2. Hoffenheim
  Hoffenheim
  Hertha Berlin
  Hertha Berlin
  vs
  NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)sobota, 16.05.2020 15:30
  Sprawdź analizę i typy na mecz
 3. Wojtek Gola
  Wojtek Gola
  Marcin Krasucki RAFONIX
  Marcin Krasucki RAFONIX
  vs
  PolskaFAME MMA PPV TVsobota, 28.03.2020 20:00
  Sprawdź analizę i typy na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK