Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Najnowsze trendy w zakładach sportowych 2021 09.03.2021 20:49

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek zakładów sportowych zmienił się nie do poznania przez ostatnie kilkanaście lat. Nowe możliwości, pomysły i technologie, ale także rosnące wymagania kibiców i graczy sprawiają, że branża bukmacherska robi wszystko, aby nie pozostać w tyle.

Największym sukcesem bukmacherów, jest z pewnością umiejętne wykorzystanie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym obstawianie zakładów nigdy nie było łatwiejsze i szerzej dostępne nawet dla laików. Ciągłe ulepszenia znacząco wzmacniają ten rynek i pozwalają optymistycznie patrzeć w niedaleką przyszłość, w tym zmiany, jakich mogą spodziewać się gracze w 2021 roku.

Najnowsze trendy w zakładach sportowych 2021Fot. shutterstock.com

Automatyczne zakłady i Big Data

Platformy zakładów sportowych z pewnością już wkrótce zostaną zintegrowane z wieloma funkcjami ułatwiającymi ich automatyzację. Z kolei Big Data może pomóc w opracowywaniu modeli prognostycznych umożliwiających podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących zakładów. Obecnie analizami sportowymi zajmują się profesjonaliści, eksperci i wierni fani sportu. Zaangażowanie Big Data sprawi, że proces analizy danych będzie bardziej wyrównany i precyzyjny. Modele analizy sportu Big Data zwrócą uwagę na każdy szczegół, w tym ruchy graczy, historię wcześniejszych spotkań i wiele więcej.

Jeszcze więcej możliwości zakładów

Obecnie największą popularnością cieszą się oczywiście zakłady sportowe lub zakłady na wyniki wyborów prezydenckich. Pomysłowość graczy i bukmacherów nie zna jednak granic, więc nietypowe rodzaje zakładów, takie jak zakłady pogodowe czy na wyniki reality show, z pewnością będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.

Pozostając jednak przy wirtualnych sportach, nie można nie wspomnieć o ich gigantycznym wzroście popularności, głównie ze względu na odwołanie wielu ubiegłorocznych wydarzeń sportowych. Wirtualne sporty są zintegrowane z platformami bukmacherskimi w taki sposób, że umożliwiają graczom doświadczenie realizmu sportu i emocji związanych z typowaniem wyników.

Koncepcja obstawiania zakładów pogodowych jest całkowicie nowa i z pewnością wypróbuje ją wielu graczy, którzy czują się pewnie w przewidywaniu zjawisk atmosferycznych i niskiej lub wysokiej temperatury. Z kolei miłośnicy serwisów plotkarskich będą mieli okazję wykazać się wiedzą o ulubionych celebrytach i spróbować przewidzieć ich ślub, rozwód czy kłótnie z inną gwiazdą. Zakłady celebryckie to rodzaj zakładów rozrywkowych, które obejmują wiele interesujących, jednak dość trudnych i nieprzewidywalnych rynków.

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK