Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Jak grać u bukmachera - czy są sposoby na wygraną? 12.07.2021 09:42

W zakładach bukmacherskich nie wszyscy wygrywają. Nie ma jednej uniwersalnej recepty na to, jak ograć legalnego bukmachera, lecz istnieje kilka wskazówej, które mogą przydać się w obstawianiu wyników meczu.

Jak grać u bukmachera - czy są sposoby na wygraną?Fot. unsplash.com

Wygrywamy zakład u bukmachera

Niewiele osób może poszczycić się zarabianiem na zakładach bukmacherskich. Z różnych statystyk wynika, że u legalnych polskich bukmacherów pieniądze traci 90 % typerów. Czy są jakieś sposoby, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Oferta na zakład bukmacherski

co to jest handicap

Zawieranie zakładów powinno uwzględniać po pierwsze wiarygodnego bukmachera. Powinniśmy wybierać tylko legalnych bukmacherów, gdyż wtedy mamy pewność, że obstawianie jest zgodne z prawem. Aby wybrać odpowiedniego bukmachera, musimy także przeanalizować jego ofertę. Różne firmy oferują zróżnicowane kursy na poszczególne zdarzenia, czasami także oferują obstawianie nietypowych zdarzeń lub takich, których nie mają w ofercie inni bukmacherzy. Jeżeli interesujemy się wybraną dyscypliną – warto sprawdzić, czy widnieje ona na stronie i sprawdzić, czy kursy są atrakcyjniejsze niż u innych „buków”. Sprawdź koniecznie ofertę na: https://betomania.pl/ gdzie znajdziesz wyższe kursy bukmacherskie. 

Bonusy i promocje w zakładach bukmacherskich

Warto również pamiętać o tym, że legalni bukmacherzy często oferują swoim graczom promocję i bonusy. Na ich podstawie wielu początkujących w zasadzie wybiera swojego bukmachera. Legalny bukmacher z dobrą ofertą rozdaje bonusy nie tylko początkującym graczom, lecz również stałym typerom. Warto pamiętać, że legalni bukmacherzy działają na licencji Ministerstwa Finansów. 

Ogranicz liczbę zdarzeń na kuponie - pomyśl o dodaniu handicapu

Bardzo częstym błędem popełnianym przez początkujących graczy jest fakt stawiania na wiele zdarzeń na jednym kuponie. Taka czynność potocznie nazywana jest „taśmą” i cechuje się nikłą szansą na dużą wygraną. Może to być zakład stworzony z dziesięciu i więcej spotkań. Z pewnością kusząca jest potencjalna kwota wygranej, lecz gra niewarta jest świeczki. Zamiast tego warto skupić się na 1,2 lub maksymalnie 3 zdarzeniach na jednym kuponie.

Skup się na statystykach - czy wygrana gospodarzy jest możliwa?

Statystki to właściwie podstawa obstawiania. To z nich możemy wyczytać, czy zwycięstwo gospodarzy lub gości jest bardziej prawdopodobne. Zakłady sportowe głównie opierają się o taki czynniki. Bez tego nie ma co rozpoczynać gry, zakłady bukmacherskie opierają się bowiem głównie na statystykach.

Skup się na rozgrywkach, na których się znasz (używanie np. handicapów europejskich)

Doskonałym pomysłem jest skupienie się na sportach, o których mamy sporą wiedzę. Wówczas z większą dozą pewności możemy skupić się np. na meczach piłki nożnej, gdyż po prostu jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi aktualnościami. Wówczas możemy wspomóc się np. handicapem europejskim, handicap pojedynczy, handicap ćwiartkowy czy skorzystać z typu na handicapy azjatyckie. Handicap azjatycki czy handicap europejski zazwyczaj polega to na dodaniu słabszej drużynie punktów. Sprawdź dokładnie, jak działają handicapy i jakie są rodzaje handicapów, możesz użyć i co dzieje się w przypadku remisu - co oznacza pojęcie handicap. Na polskim rynku bukmacherskim handicapy często pojawiają się w ofercie.

Co to jest handicap?

Handicap w zakładach bukmacherskich oznacza dodanie punktów lub bramek jednej z drużyn uczestniczącej w meczu. Zadaniem handicapu jest wyrównanie szans rywalizujących zespołów. Dzięki temu gracze mogą korzystać z lepsze kursu na faworyta niż w klasycznym zakładzie. Wyróżniamy różne rodzaje tego zakładu m.in. handicapy europejskie czy azjatycki handicap.

Podobne wpisy
 1. Polska branża hazardowaPolska branża hazardowa28.07.2021 09:33

  Na całym świecie Polska jest znana jako kraj o unikalnych kompleksach przyrodniczych, parkach o znac...

  Więcej
 2. Jak nauczyć się pokeraJak nauczyć się pokera28.07.2021 11:11

  Gry casino test cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów emocji. A jedn...

  Więcej
 3. Kto może trafić do Ekstraklasy? Kto może trafić do Ekstraklasy? 30.07.2021 15:45

  Kto może trafić do Ekstraklasy?  Na placu boju w europejskich pucharach pozostały 3 polskie klu...

  Więcej
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK