Mecze na żywo - meczyki, transmisje online, sport live w internecie i tv

Euro 2020 w TVP: Transmisja Online i TV. Gdzie oglądać? 06.06.2021 20:06

Wszyscy sympatycy piłki nożnej z utęsknieniem czekają na opóźnione o rok Euro 2020. Od 11 czerwca cała Europa będzie żyła piłkarskimi emocjami.

Euro 2020 w TVP: Transmisja Online i TV. Gdzie oglądać?Fot. M.Moira / Shutterstock.com

Czekające nas mistrzostwa będą niezwykłe nie tylko dlatego, że z powodu pandemi zostaną rozegrane dwanaście miesięcy później, niż planowano, ale przede wszystkim ze względu na fakt, że piłkarzy będzie gościć aż jedenaście krajów. Polska reprezentacja swoje mecze rozegra w hiszpańskiej Sewilli oraz w rosyjskim Sankt Petersburgu. Gdzie będzie można obejrzeć mecze i z jakich dodatkowych opcji skorzystać? Które firmy bukmacherskie będą oferować zakłady online, bonusy i promocje takie jak https://pitchinvasion.net/pl/euro-2021-bonusy-freebety-promocje/ Warto już teraz poznać szczegóły.

Transmisje w TVP oraz Internecie

Wszystkie spotkania mistrzostw Europy w piłce nożnej będzie można obejrzeć na ogólnodostępnych kanałach Telewizji Polskiej – TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Dodatkowo uruchomiony zostanie nowy kanał – TVP 4K. Będzie on dostępny zarówno w naziemnej telewizji cyfrowej, jak i w ofercie dostawców telewizji satelitarnej i kablowej. Pozwoli on na śledzenie zmagań najlepszych drużyn Europy w jakości Ultra HD.

Osoby preferujące urządzenia mobilne będą mogły skorzystać z transmisji na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Dzięki temu miłośnicy futbolu obejrzą każdy mecz niezależnie od tego, gdzie w danej chwili będą się znajdować. Dodatkowo wszystkie spotkania zostaną zapisane na stronie sport.tvp.pl, i będzie można do nich wrócić w dowolnym momencie.

Dostosuj transmisję do siebie

Telewizja Polska przygotowała na czas Euro 2020 specjalną ofertę pozwalającą widzom korzystającym ze strony internetowej lub aplikacji na dostosowanie transmisji do własnych preferencji. Możliwe do zmiany ustawienia będą dotyczyć komentarza, materiałów okołomeczowych, a nawet kamery, z jakiej pokazywane będzie spotkanie.

Do standardowej wersji telewizyjnej będzie można wybrać jeden z trzech wariantów komentarza – w języku polskim, angielskim lub z audiodeskrypcją, która pozwoli na pełne zaangażowanie się w sportowe emocje osobom głuchym i niedosłyszącym. Takie same opcje komentarza będą dostępne w transmisji uzupełnionej o przygotowania do meczu. W niej zamiast przedmeczowego studia zobaczymy moment przybycia zawodników na stadion oraz przedmeczową rozgrzewkę, a w przerwie spotkania najciekawsze momenty pierwszej połowy. W czasie ostatniej kolejki fazy grupowej dostępna będzie także transmisja łączona, dzięki której kibice nie przegapią kluczowych sytuacji z obu meczów rozgrywanych w tym samym momencie. W telewizji taką transmisję będzie prowadził kanał TVP Sport.

Najciekawszą opcją niewątpliwie będzie możliwość wyboru obrazu ze standardowo rozmieszczonych kamer, który będzie transmitowany w telewizji, lub z kamery 180 stopni umieszczonej na koronie stadionu. Za jej pośrednictwem będzie można zobaczyć całe boisko, dzięki czemu kibice, obserwując przesuwające się formacje czy ruch zawodników nieposiadających aktualnie piłki, będą mogli próbować rozgryźć taktykę kolejnych drużyn i w pełni śledzić jej realizację. Transmisja z kamery 180 stopni dostępna będzie wyłącznie bez komentarza.

Pierwszy gwizdek na Euro rozbrzmi już 11 czerwca o godzinie 21 na stadionie w Rzymie, a Polacy swój pierwszy mecz rozegrają 14 czerwca o godzinie 18, mierząc się z reprezentacją Słowacji.

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia
Przejdź do mobilnej wersji serwisu

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis meczenazywo.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK